Cеріал "Кадети"

 

Cеріал "Кадети"

Все про героїв,серіал,біографії....Хороші фільми потрібні завжди. А хороші серіали - особливо. У загальному масовому потоці серіальної продукції важко вибороти собі місце під сонцем, проте телефільм «Кадети», який з 15-го січня стартує в ефірі «1+1», став окремим і дуже яскравим явищем. За молодими героями серіалу сохнуть усі російські дівчата від 14 до 17 років – приблизно в цьому віці перебувають усі виконавці головних ролей – Олександр Головін, Павло Бессонов, Аристарх Венес, Артур Сопельник та Іван Добронравов. А старше покоління виконавців - відомі актори Олександр Пороховщиков, Володимир Стєклов, Вадим Андрєєв - навіть будучи безпосередніми учасниками проекту, самі стали фанатами серіалу. Причину вони пояснюють просто – ідея. На всьому знеособленому, криміналізованому або мило-мелодраматичному фоні «Кадети» здаються білою вороною, адже ця історія про те, як любити Батьківщину, як цінувати свою власну честь і честь інших людей, про те, що таке доблесть і вірність власним ідеалам. Про те, що завжди ховалося під мундиром справжніх офіцерів, захисників Вітчизни.
Під одним дахом суворовського училища збираються абсолютно різні хлопці з різних сімей, різних соціальних прошарків, вирвані зі звичного сімейного кола і сталого світу. Максим Макаров звик усе робити за своїми бажаннями, а бажання сина мера міста чомусь перебувають на межі закону, та його завжди витягує з неприємностей рука батька. А от вихованцеві дитбудинку Лєвакову можна розраховувати лише на себе, і він не звик і не хоче чекати від життя подачок. Сільському хлопчині Степанові доведеться виховати в собі справжній характер, а не пливти на хвилях фантазій своїх завзятих батьків. І навіть шлях продовжувача сімейної традиції Синіцина виявиться усипаним далеко не трояндами. Всіх їх чекає важка і складна робота над собою. Лише так народжується щось справжнє.
Автор ідеї і продюсер проекту В’ячеслав Муругов сам у минулому - суворовець. Власне, через тверде переконання творця, що саме в Тверському навчальному закладі на всій величезній території колишнього Радянського Союзу збереглися найкращі традиції кадетів, усі зйомки картини проходили в тверському суворовському училищі. Сценаристи навіть використовували реальні історії-спогади з «минулого» життя продюсера. Це особливе вміння і відчуття аудиторії – поєднати піднесену і знівельовану тепер ідею служіння країні з кадетським гумором і ліричними інтонаціями перших романтичних почуттів.


Цікава інфа
А новини є. Ще й гарні.
Як вам відомо, “Кадети” - це трилогія. У травні розпочинають зйомки третього сезону. Продюсер серіалу В’ячеслав Муругов відкрив декілька таємниць.
Третій сезон, тобто третій рік навчання в училищі планують зняти до кінця літа. Продюсер має завітну мрію - прослідкувати шлях кожного з цих юнаків після училища. Хтось піде в вище воєнне училище, хтось в десанти, а Пєрєпєчко стане моряком. І це буде не “мило”,а справжня сага про суворовців.
Також Муругов сказав про те, що в третьому сезоні можливо повернеться Андрій Лєваков, якщо керівництво театрального вузу, куди вступив актор Іван Добронравов, буде відпускати його на зйомки.
Точно повернуться в серіал Ксюша і Поліна Сергіївна.
Інтерв'ю Олександра Головіна(Макаров Макс)

«Я завжди мріяв стати актором.»
- Саша, всі в дитинстві мріють кимось бути, коли виростуть. Яка була твоя найперша мрія?

- Я з самого дитинства мріяв стати актором, так і вийшло.

- Хто в твоєму житті є найголовнішим прикладом для наслідування?

- Моя сестра Женя.

- Я чула, тобі дуже подобається Джим Кері. Чим тобі близький цей актор?

- Мені дуже подобаються його комедійні ролі, його міміка і жести. Дуже талановитий актор.

- А з російських акторів, хто твій найкращий?

- Безумовно, Андрій Панін.

- Чи плануєш ти після школи поступати в інститут і продовжувати акторську кар'єру?

- Так, звичайно, обов'язково в театральний, але куди саме, ще поки не вирішив, подивлюся, як вийде. Я того року поступав, але не узяли. Тепер цього літа намагатимуся. Зйомки другого сезону «Кадетства» закінчаться на початку травня. І я відразу ж почну готуватися до надходження. Дуже сподіваюся не провалитися на іспитах! У театральних Вузах же дуже великий конкурс.

- Який твій найулюбленіший предмет в школі?

- Напевно, як і у всіх хлопчиків, - це фіз-ра. Ну, і ще разниє гуманітарні: історія, література. Математику і всі точні науки я ніколи не любив.

- Чи є у тебе домашні тварини?

- Поки немає, на жаль. Дуже хочу скоро купити шарпея.

- Я читала, що ти віруюча людина. Що ти просиш для себе у Бога?

- Так, я прагну часто молитися, і прошу, напевно, те ж, що і будь-яка нормальна людина – щастя, любові.

- Чи подобаються тобі твої прихильниці і, як ти вважаєш, чи зміг би зав'язати з однією з них серйозні відносини?

- Так, багато хто подобається, чом би і ні, люди ж різні, це не має великого значення.

- Розкажи про враження від сьогоднішньої зустрічі?

- Все відмінно, ось хлоп'ятам книжки підписав, пофоткался.

- Що б ти міг побажати своїм прихильницям?

- Щастя, Любові, Життя, Довголіття.

А це його біографія(Макарова)

Олександр Павлович Головін, або просто Санек, народився в п'ятницю 13 січня 1989 року в Чехії. З найранішого дитинства Саша хотів стати актором, при будь-якому вдалому випадку він говорив «я буду актором, як Шварцнейгер», і це була доля.

Тато – військовий льотчик у відставці, мама – домогосподарка і за сумісництвом виконує роль Сашиного менеджера. Є сестра Женя, вона вчиться на філфаку МГУ відділення PR.

У батьків є свій «сільськогосподарський» магазин (прим. адміна – магазин господарських товарів). Якось батьки їхали за товаром в магазин і побачили рекламний плакат про набір в модельне агентство Слави Зайцева. Повернувшись, додому, Сашина мама сказала, що Одружую (його сестру), записала на кастінг і що б вона збиралася. Тут виник Саша, йому було тоді всього 9 років, і став прохати, що б і його теж узяли на кастінг. Сашу відмовляли, «ти ж маленький, ну куди тобі те їхати», Але хіба можна йому відмовити, і ось він опинився на кастінге, сестра давала потрібні поради «тримай спинку», «дивися вперед», Звичайно ж, Сашу і Одружую узяли. З цього те і почалася кар'єра юного Саші. Як не дивно в сім'ї до нього не було акторів, тобто його талант єдиний у своєму роді. У модельному агентстві Сашу відмітив викладач Андрій Олександрович Белкин, саме він і допоміг розкрити талант дійсного актора. У житті Саші дуже допомагає його акторський досвід.

З однолітками ладнає добре, але якось краще, виходить, спілкуватися із старшими хлоп'ятами Справжніх друзів у Саші не багато, та зате вони сьогодення і це головне. Це Рому Черняк, Дима-LEGO. Таке прізвисько пішло ще з дитинства, оскільки Саша з Дімой дуже любили збирати конструктор LEGO. :)

Влітку кілька разів відпочивав за кордоном в Румунії, Чехословакії, Севастополі.

Не дивлячись на обширну географію поїздок у Саші немає друзів в інших містах.

У житті боїться підлоти і зради людей.

Не любить і не носить наручний годинник «та нафіга вони мені, геть час після мобіля дивлюся, але взагалі-то те годинник у мене є, але я їх дуже рідко одягаю»

Просто обожнює Linkin Park.

Іноді доводиться брати участь в бійках, з різних причин, хтось сам задирає, але іноді і Саша буває ініціатором. Одного разу на тренуванні по американському футболу до Саші пристав один хлопчак, старше і більше його, ну ось Саня і отримав в око від нього. За улюблену дівчинку битися ще не доводилося. :)

Культурні заходи теж не пропускає, ходить в оперу іноді, в кіно, вже всі останні новинки дивився точно.

Роки 2 тому Саша одягався як репер, а зараз віддає перевагу стилю одягу ськитерський, але не дивлячись на це в його гардеробі є і офіційні костюми які він теж носить. Відмітьте весь одяг, в якому ви бачили Сашу в «Єралаші» з його гардероба. Є кохана маячка червона з ромашкою. Коли він був на «Кинотавріке» в Краснодарі, так із-за цієї маячки отримав прізвисько «Ромашка»

Всупереч існуючим думкам користується суспільним транспортом: метро, електричка, маршрути і т.д. Добре відноситься до своїх поклонників і прихильниць, тільки до сьогоденням, просто є такі дивні люди «ей ти, це типу ми тебе бачили по телеку», ось таких Саша не любить.

З розваг обожнює аквапарк, російський більярд, дискотеки, приголомшливо танцює «ось це Саша там запалював, вся дискотека готелю тільки на нього і дивилася», Дуже добре плаває. :) Катався на картинг, грав в пейнтбол. У вільний час любить пограти в комп'ютерні ігри в клубах поряд з будинком: Counter-Strike, WarKraft, Quake.

Вчиться в звичайній загальноосвітній школі, яка знаходиться в 4 хвилинах ходьби від його будинку. Але можливо з наступного навчального року вчитиметься в московській школі. Вчиться не погано, коли дійсно вчиться, просто в основному не вистачає часу на це заняття. Але коли все-таки береться за навчання те все ОК. Іноземна мова, а точніше англійський учить, але поки «ледве-ледве».

Домашніх тварин немає, але дуже хоче собаку породи шарпей «ну така з складками, така прикольна». Дуже подобаються м'які іграшки :) «у мене, їх багато, є навіть кохана – щеня шарпя».

Кохані CD диски: Evanescence, Доля, Альтернатива.

З кіно подобається комедія і фантастика, останнє навіть більше, наприклад, подобається трилогія «Матриця». Любить електронну музику, ну там Prodigy.

ckaytd: А як тобі Глюкоза, подобається, у неї ніби теж електронна музика?
Саша: Ой, та Глюкоза супер, моя майбутня дружина :)


Інтернетом користується рідко (прим. адміна – постараємося, це виправити), просто домашній комп'ютер до Інтернету не підключений.

Відношення до спорту дуже хороше раніше займався тенісом, а ось зараз американським футболом.

Дівчини немає, мріє знайти порядну, без шкідливих звичок, з прекрасним м'яким характером і головне що любить. До дівчат відноситься «забийся», вони всі такі класні. Дівча, яке хоч раз бачили Сашу або спілкувалися з ним говорять, що при зустрічі він залишає про себе незабутнє враження, він супер він такий класний.

Улюблене блюдо – суші, в ресторані «Япона Мама», а напій Кока-кола.

Улюблене свято Новий Рік, тому що можна гуляти всю ніч J, «він мені подобається навіть більше, ніж день народження», Мріє про машину. «Ой, я так хочу по швидше вирости і купити собі машину мустанг старої моделі, як у фільмі «Факультет», але з новим движком, і там зі всякими прибамбасами»

Коли удома завжди сам перший берет трубку телефону. Подобається приколюватися над телефоном, говорити різними голосами, які-небудь приколи. :) Ну це звичайно треба чути самому, так і не описати.

У компанії Саша дали декілька прізвиськ: «Лінкин» із-за любові до Linkin Park, «Ромашка» із-за маячки з ромашкою, але в основному всі звуть Санек.

Читає книги, з коханих: «Сволоти» і «Мазафака»

Улюблений актор Джим Керрі, любить фільми з його участю: Перевізник, Брюс всемогутній, Шоу Трумана, Маска, Брехун брехун.

В майбутньому хотів би зустрінеться з Джимом Керрі, «нехай навіть він буде і старий, але все одно він мені дуже подобається, він такий прикольний», і зіграти з ним будь-яку комедійну роль.

Саша вірить в бога, і читає молитви.

ckaytd: Саш, а чи є у тебе яка-небудь нездійсненна мрія?
Саша: Я мрію опинитися на нежилому острові з своєю сім'єю, друзями і звичайно з своєю другою половинкою :)


Перший досвід зйомки у Саші був в кліпі Найка Барзова «Три слова». Найчастіше Сашу можна бачити в «Єралаші». У цей гумористичний журнал потрапив через «Повелителя калюж».

Розповідь Ганни Цуканової «В «Єралаші» на кастінге сюжету «Пуд соли»:
Мене утверділі, а хлопчика вибирали між Сашею і Вілей (його партнером по фільму «Повелитель калюж»)! Так от цей вибір належало зробити мені! Я вибрала собі в партнери Головіна! От так він і потрапив в «Єралаш»!


Недавно Саша був в жюрі на «Кинотавріке» в Краснодарі, і в жюрі на фестивалі «Північне сяйво» в Югорське.

Одна дівчинка з фестивалю «Кинотаврік» розповідає:
«Я з Сашею не спілкувалася особисто, на превеликий жаль. Коли були в Сочі, часто бачила його на дискотеках, які проводилися вечорами в готелі, в басейні зустрічала пару разів... Ну а в Краснодарі зіткнулася з ним в коридорі. От і все наше спілкування! Зіткнулися ми в коридорі готелю «Москва» в Краснодарі. Я тоді бігла в своїх номер з тарілкою макаронів і м'ясом J Просто у мене подрузі було погано, ось я їй сніданок несла... вся була занурена в своїх і її проблеми, так що не особливо спочатку в'їхала в те, про що вони мені говорили (Сашка був з якимсь іншому)... Але потім до мене все-таки дійшло! Саша у мене коє що попросив, ну так от, я їх відправила до номера до своїх, оскільки у мене цього не було, а сама пішла далі. Ну, поверталася назад, а вони з другом сказали, що їх культурно послали. Мені їх так жалко стало, з таким обличчям Саня стояв... ну дійсний актор! J (прим. адміна це точно) Я в непонятках пішла розбиратися... Добилася чйого хотіла, пригостила хлопчиків і пішла далі. Вони поблагодарілі і.... вусі... Не, ну скажи, ну чи не гальмо?! Хороші хлопчики, а я як дурка мимо них з тарілками бігаю!!! Марення! Немає щоб познайомиться :)) змогла б більше розповісти :) Ось на цьому все і закінчилося :((( Сумна і сумна казка підійшла до кінця..... А хто слухав легінь :)»


Саша грав в мюзиклі «Норд-ост» Саню в дитинстві. Саме педагоги цього мюзиклу навчили його співати (прим. адміна – по розповідях очевидців Саша приголомшливо співає). Робота в цьому мюзиклі сильно вплинула на Сашу, навчила не розслаблятися, навіть коли відпочиваєш.

Завжди дивиться себе по телевізору, всі свої роботи. До улюблені канали відносить: МТВ, МУЗТВ, НТВ, ОРТ, РТР. (прим. адміна – саме в такій послідовності)

Не любить занудних людей, що говорять на одну і тугіше тему: «не ну, а що коли людина починає заганятися, та ще і говорити про те, що я не розумію». Любить правду і говорить все на пряму, якщо людина не подобається Саша прямо так і скаже.

За зйомки платять гроші, так от все запрацьоване Саша віддає батькам.

Зараз знімається в новому телесеріал «Мосфільма» – «Багата Ліза» (режисер В. Вирвіч).

У планах на майбутнє стати хорошим актором, а потім режисером, якщо вийдеПрим.: Біографія знаходиться на реконструкції. Актуальність матеріалу – 2004 рік.


Создан 26 апр 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником